WITAMY!!!, Tu możesz w prosty sposób dowiedzieć się: o naszych subiektywnych odczuciach wynikających z nieustannego degustowania naszych kaw, O najciekawszych propozycjach. Dodatkowo znajdziesz kilka uwag jak dbać o sprzęt czyli - co Ty a co My, O ekspresach, też nasze doświadczenia ale nie tylko nasze bo zasłyszane też.

FAIRTRADE BIO CHIAROSCURO / KAWA MOKAFLOR

Opublikowany: 2016-12-08 01:36
Ostatnia aktualizacja: 2020-02-03 16:29
ilość odwiedzin posta: 1069


Ta kawa, to delikatna organiczna mieszanka arabik połączona z sumatrzańską robustą. Jest to bardzo wyważona kawa. Można śmiało wskazać, że w odbiorze jest bardzo akceptowalna i bardzo lubiana przez wiele osób. Dlatego też często zamawiana.
I my, cały czas do niej chętnie sięgamy ponieważ klasyka ma w sobie magnes, który jak przychodzi ten właściwy dzień, Nie chce odpuścić. Wówczas zbliżamy sie do torebki właśnie tej kawy. Dobra krema, pewna charakterystyczna delikatność z drugim, ledwo zauważanym dnem są jej dodatkowymi plusami.
WARTA polecenia. 
Pamiętaj, że certyfikat FairTrade i certyfikat Bio, każdy jest inny. Pierwszy to potwierdzenie sprawiedliwej zapłaty więc nikogo przy okazji nie skrzywdziłeś. Drugi potwierdza pochodzenie biologiczne. Ważne jest, że każdy z nich, ma swoją wagę i znaczenie.

Jeśli te informacje uznajesz że, są ciekawe

UDOSTĘPNIJ  POLUB  BIO FairTrade CHIAROSCURO/MOKAFLOR  

na FB lub innych mediach społecznościowych
DZIĘKUJEMY.Powrót