WITAMY!!!, Tu możesz w prosty sposób dowiedzieć się: o naszych subiektywnych odczuciach wynikających z nieustannego degustowania naszych kaw, O najciekawszych propozycjach. Dodatkowo znajdziesz kilka uwag jak dbać o sprzęt czyli - co Ty a co My, O ekspresach, też nasze doświadczenia ale nie tylko nasze bo zasłyszane też.

WSTĘP, KAWA - wydłuża życie.

Opublikowany: 2016-12-18 20:44
Ostatnia aktualizacja: 2020-02-03 16:39
ilość odwiedzin posta: 754

WSTĘP

Kawa jest bardzo popularnym napojem wypijanym na świecie każdego dnia około 3 miliardów razy. Zakładamy, że Jesteś w gronie jej wielbicieli skoro tu zaglądasz, dlatego warto poświęcić jej kilka chwil. Cały ten dział wiedzy poświęcimy na:

KAWY wpływ na nasze zdrowie, stąd tytuł jest pytaniem czy

KAWA – to samo zdrowie?

Tu możesz co kilka dni zaglądać i razem z nami szukać tej odpowiedzi. Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe informacje o aktualnie opisywanym KAWY wpływie, - DOŁĄCZ do DYSKUSJI!!!

 

Na początek proponujemy bardzo ogólne spostrzeżenie.

KAWA - Wydłuża życie

Nie ma osoby na świecie, która potrafiłaby wskazać jaki, który,... składnik kawy dodaje nam lat. Jedno co udaje się potwierdzić naukowcom w wynikach badań to to, że, u osób pijących kawę życie dłużej płynie ponieważ ryzyko wcześniejszego opuszczenia tego pięknego świata jest średnio o 10% niższe.

DLACZEGO? I tu jednak już tylko przypuszczenia, otóż prawdopodobnie w wyniku systematycznych działań antyoksydantów w kawie zawartych.

Chronią nas przed chorobami i niszczą szkodliwe substancje i dlatego, dzięki nim, możemy cieszyć się dłuższym i zdrowszym życiem.

 

10% czasem może zdarzyć się że, - jest o dziesięć lub więcej lat do przeżycia. Uff!!!?

NAJMNIEJSZA z LICZB

Jednak liczba 10 jest najmniejszą z możliwych w kwestii wpływu na zdrowie. Jak będziesz śledzić naszą bazę wiedzy na bieżąco, przekonasz się jak bardzo kawa może pomóc.

Będzie też, ile można jej wypić aby, wpływ był pozytywny. 

To wszystko już od stycznia 2017 roku.
Dobrym wstępem będzie też nasz artykuł z naszego bloga który, odkryje kilka wątków z przyszłości. 
Dlaczega kawa dobra jest na zdrowie.


 WEJDŹ TU na bloga. Bardzo szczegółowe i wciąż aktualizowane informacje. 

 

Pozdrawiamy

Redakcja KAWApoDRODZEplPowrót