WITAMY!!!, Tu możesz w prosty sposób dowiedzieć się: o naszych subiektywnych odczuciach wynikających z nieustannego degustowania naszych kaw, O najciekawszych propozycjach. Dodatkowo znajdziesz kilka uwag jak dbać o sprzęt czyli - co Ty a co My, O ekspresach, też nasze doświadczenia ale nie tylko nasze bo zasłyszane też.

GWARANCJA

Opublikowany: 2017-01-03 21:02
Ostatnia aktualizacja: 2020-02-03 16:42
ilość odwiedzin posta: 800

INFORMACJA - POD ROZWAGĘ.

Każdy ekspres wydzierżawiony lub kupiony od nas objęty jest roczną gwarancją.
Jednak prosimy zwróć uwagę!!!, gwarancja nie obejmuje usterek wynikających ze złego użytkowania ekspresu. W tym wpisie na myśli mamy najczęstrzy problemem jakim jest brak jego systematycznego odwapniania. Oczywiście są też inne ale tu wyrok jest dość surowy. Brak systematyczności w odwapnianiu wpływa na pompę, kamień zatyka wszystkie rurki przewodzące wodę (klasyczna miażdżyca), co po pewnym czasie (zależy jak intensywnie go używasz na co dzień) powoduje całkowite zatrzymanie ekspresu. Odkamienienie tak pozatykanego urządzenia jest oczywiście możliwe lecz nie zajmuje 30/40 minut jak standardowa czynność lecz kilka długich godzin. Dodatkowo pewne nadwyrężenia elementów pozostaną i w pewnym momencie (który nadejdzie dużo szybciej) będzie konieczna ich wymiana.
Opisaliśmy tu zupełnie niepotrzebną historię. Systematyczność w dbaniu o ekspres pozwoli Ci o nim nie myśleć przez wiele lat.
Przepraszam!!! myśleć o nim? oczywiście TAK myśleć.

Codziennie jak po raz kolejny przygotuje dla Ciebie kawę.

EKSPRESY DO KAWY


    


Powrót