WITAMY!!!, Tu możesz w prosty sposób dowiedzieć się: o naszych subiektywnych odczuciach wynikających z nieustannego degustowania naszych kaw, O najciekawszych propozycjach. Dodatkowo znajdziesz kilka uwag jak dbać o sprzęt czyli - co Ty a co My, O ekspresach, też nasze doświadczenia ale nie tylko nasze bo zasłyszane też.

ExCaffe+ oraz MaxExCaffe+

Opublikowany: 2016-12-08 06:52
Ostatnia aktualizacja: 2017-03-15 22:46
ilość odwiedzin posta: 765

DO 31 grudnia 2016 - PROMOCJA na EXCaffe+ / każdy dzień / od około 6,60 PLN brutto (ekspres z kawą)

Jak działa nasza propozycja:
Nasza oferta zainteresowała Cię - techniczna jej realizacja jest bardzo prosta.

Ponieważ na długi czas powierzymy Ci sprzęt, który możesz ale nie musisz wykupić po okresie dzierżawy (wykup w zależności od ekspresu = 60PLN lub 150PLN) - konieczne będzie podpisanie Umowy.

1. Ale przed tym wydarzeniem zarejestruj się do naszego sklepu www.ekoitalia.pl i podaj nam wszystkie konieczne do podpisania Umowy oraz realizowania dostaw dane. Również te z formularza dodatkowego który, dostarczymy Ci gdy tylko poinformujesz nas o zainteresowaniu jedną z tych ofert,
2. Gdy mamy komplet danych, (podane podczas rejestracji i z wypełnionego formularza) przygotujemy Umowę i wraz z opłatą 1 (w zależności od wybranego ekspresu 54PLN lub 139PLN) dostarczymy dokumenty na Twojego e-maila (Umowa dzierżawy i dostawy kawy oraz, faktura proforma na opłatę 1 inicjującą Umowę tworzone są, na podstawie informacji z formularza i danych rejestracyjnych).
3. Sprawdzasz Umowę i jeśli jest OK, drukujesz, podpisujesz (podpisany skan odsyłasz nam e-mailem, oryginał pocztą - czekamy na oryginał)
4. W między czasie dokonujesz wpłaty opłaty inicjującej (dane rejestracyjne i na umowie = dane z przelewu bankowego - warunek konieczny / potwierdzenie podanych danych)
5. W formularzu Wybrałeś między innymi datę dostarczenia ekspresu (dzień opłacania dzierżawy) oraz comiesięcznej dostawy kawy, więc jeśli cały proces przebrnęliśmy to, 

6. data wybrana = data otrzymania sprzętu i pierwszej kawy.  :) 

Linki do Oferty:

ExCaffe+ 

MaxExCaffe+
 



Powrót